Obecnie „Horyzonty Techniki” zostały reaktywowane jako portal internetowy pod adresem: horyzontytechniki.pl
W przeciwieństwie do innych reaktywacji, nowe ,,Horyzonty” powstają przy współpracy z dawnym wydawcą – Naczelną Organizacją Techniczną oraz grupą redaktorów pracujących niegdyś w redakcji w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul.  Czackiego.
Portal składa się z trzech sekcji – Technika, Architektura i Kultura, stale publikowane są też kolejne archiwalne artykuły wraz z oryginalnymi ilustracjami a wśród nich białe kruki jak np. wywiad z kapitanem Teligą nagrany w PEN Clubie. Archiwalne artykuły są również bardzo cenne ze względu na autorów, którymi byli najwybitniejsi naukowcy i inżynierowie żyjący ówcześnie w Polsce (m.in. Marek Hołyński – obecny dyrektor Instytutu Maszyn Matematycznych i dr. Edward Kofler – słynny polski matematyk, twórca tzw. Liniowej Cząstkowej Informacji). Właśnie dlatego podtytuł brzmi: Teksty pisane przez najwybitniejszych autorów dla najbardziej ambitnych czytelników.
Wiele archiwalnych artykułów ma dużą wartość historyczną jak np. samokrytyki z okresu stalinizmu.
Nowe „Horyzonty” będą kontynuowały chlubną tradycję pedantycznego wręcz przywiązania do jakości tekstu i poprawności językowej.
Co najważniejsze – portal nie jest nastawiony na zysk. Autorzy piszą teksty na zasadzie wolontariatu. Być może zmieni to się po osiągnięciu pierwszych przychodów. Głównym celem „Horyzontów” nie jest zarabianie pieniędzy tylko tworzenie nowej jakości w polskim internecie.
Hasło dawnych „Horyzontów” – popularyzowanie techniki i wynalazczości jest nadal aktualne, ale nabiera obecnie zupełnie nowego znaczenia.